Ben Nurcan telefonda seni boşlatmamı istermisin ,Numaramı Tıkla Ara
0035 351 57 32

Patronun azgın ablasını bağırtarak siktim

Hikayem Muğla da geçiyor. Patronumun ablası ile aramızda geride bıraktığımız öykü şu şekilde başladı. Şirketimizin Muğla’da aldığı restaurant ı etkinliğe geçirmek amacıyla patronum ablasını görevlendirmiş. Aynı vakitte restaurant ın işletmecisi olarak ablası Şükran müdür olarak atanmıştı. Yaz sezonu evveli restaurant ı sezona yetiştirme gayreti içersinde olan Şükran abla Muğla da tek başına ev tutmuş Ve eskikent den Muğla’ya yerleşmişti. Şükran abla restaurant ı faliyete geçirmek amacıyla elinden geleni yapıyor ama diğer bu kentte tanımadığı insanlarla, belediyeyle ve resmî kurumlarla işleri süratli ilerletemiyordu. Patronum benden Muğla ya gitmemi ve Şükran ablaya destek olmamı restaurant ı yetiştirmemi istedi. Bende hervakit ki gibi elimden geleni gerçekleştirme amacıyla Muğla’ya gittim.
Giderken şirket aracı ile gittim zira Şükran abla da vasıta yoktu Ve vakit kayıbı da çok oluyordu işleri yetiştiremiyordu. Aynı vakitte sıcak havalarda yoruluyor Ve bunalıyordu. Ben (25 yaşında 1.73 boyunda esmer biriyim. Tip olarak Orta halliyim) Muğla ya gittim Şükran abla koordinat attı Ve eve ulaştım. Şükran ablayı daha evvelce bir kere görmüşbütün. Bekar 29 yaşında Etine dolgun 65 kilo (kilosunu vakitle öğrendim zira 5 ay aynı evi paylaştık) düzgün fizikli, çok aşırı güzel olmayan ama fena da değil hani yönetim eder diye tanımladığımız güzellikte bir bayandı. Eve geldiğim saatler akşam saati idi Eskikent’den 8 saatte vardım Ve yorulmuştum. Yemek yiyip biraz oturup sohbet ettik ve ben dinlenmek amacıyla müsade istedim. İlerleyen vakitlerda işleri yetiştirmek amacıyla sıksık koşturduk. Restaurant ın ruhsat işleri ilerliyor restaurant ın açılış vakitı yaklaşıyordu ama bu vakitçte bizde hiç dinlenmeden hafta sonu dahi denize gidemeden günleri geçiriyorduk. Akşamları şahsımizi eve atıp dinleniyorduk havalar sıcaktı Ve natural olarak şort türü kısa şeyler giyiyorduk.
Zamanla erkek bulunduğum amacıyla cinsel lüzumsinimimı karşılamadığımdan ötürü rüyam da Şükran abla ile sevişirken gördüm şahsımi Ve rüyamda boşaldım. Uyanınca çok heyecanlı Ve şaşkındım. Bilincime yerleşmiş olmalı ki bu tür bir rüya gördüm. O sabah kalkınca direk duşa girdim ve boxer ımı pis sepetine attım ama sonra aklıma ıslak bulunduğu Ve şükran abla ya karşı ayıp olacağından ötürü pis sepetinden almaya Ve yıkamaya karar verdim. Kirli sepetini açınca tanga ve hipster tipi iç çamaşırları gördüm. Çok heyecanlandım Ve koklayarak masturbasyon yapmaya başladım. İşte o günden sonra ne olduysa bundan sonra Şükran abla hep dikkatimi çeken bir bayan olarak benim masturbasyon malzemem olmuştu. Şükran abla markete gittiği vakit derhal onun yatak odasına gidip çekmeceleri açıp iç çamaşırlarına bakıyordum. Bütün iç çamaşırları seksi ve çekiciydi her renk mevcuttu. 2-3 adet normal çamaşırı vardı. Şükran ablanın o vakitlerdan sonra hiç görmediğim birşeyini yakaladım. Genelde dışarı çıkarken şort yada çoğunluklu etek giyerdi. Ve tekrar Etek giymişti belediye ye gittik, makale işlerinde bir adamla sıksık evrak amacıyla gittiğinden içten olmuştu ama nasıl içten?
Adama frikik verirken yakaladım Ve inanamadım. Galiba işleri süratli geliştirmek amacıyla yapıyordu. Bir iki sefer daha yakaladım Ve sonra anladım ki bu gösterip elletmeyenlerden. Başkalarına da yapıyordu zira. Bu hareketleri beni de tahrik ediyordu. Arabaya inip binerken birkaç kez iç çamaşırını gördüm Ve benim baktığımı anlamıştı. Şükran abla ile bir akşam otururken ben dışarı çıkacam dedim hadi sende gel dedim nereye dedi bende içki içecem dedim. O vakit anladım alkol kullanmıyormuş kendisi hiç. Yok dedi o vakit bende gitmem dedim ve gitmedim. Belki alkol kullanıyorsa aramızda alkol tesiri ile bir yakınlaşma olur diye düşündüm ama olmadı. Zaten hiçte lüzum yokmuş daha basitı vardı zira. Şükran abla da ben gibi cinsel lüzumsinimi olan biriydi ve ilişkiı de yoktu. En iyisi onu tahrik etmekti. Sabahları uyanınca penisim sertleşiyordu Ve onun gözüne gözüne sokmaya çalışıyordum oda fark ediyor çaktırmadan göz ucuyla bakıyordu. Birisinde kanepeye uzandım Ve gözlerimi kapattım uyuyormuş numarası Ve elimde cep telefonu vardı, kamerasını açtım ona doğru gizlice video kayıt yaptım, bakıyor mu diye. Ardından video yu izleyince baktım uzun uzun baktığını video yardımıyla yakaladım.
Duştan çıkınca havluyla çıkıyordum sertleşmiş penisim çok belli oluyordu o şekilde belli ediyordum Ve vakitle oda başladı bu şekilde kendini gizlice teşhir etmeye. Duşa girdiğinde kapı deliğinden onu gözetliyordum ama duşa kabin kapalı olmasından doya doya bakamıyordum en iyisi kabinin kapısını bozmaktı Ve onu da yaptım kapıyı bozunca doya doya izlerken birgün masturbasyon yaptığını gördüm ama çok kısa sürmüştü 1 dk filan en çok anlamadım hiç demek ki öyle oluyormuş kızlarda. Onu izlerken aklıma “acaba oda beni izler mi” sorusu geldi. Bunu kavramak imkânsız gibi birşeydi. Yine bir gün duşa girince teli aldım kamera açıp kapı altını gören bir köşeye koydum Ve duşa başladım daha sonra kaydı izledim kapı önünde gölge oluyordu ama uzun uzun bir bekleme yoktu demek ki gelip geçiyordu. Ama bırakmadım devam ettim vakitle bakar diye düşündüm Ve sonucunda bir gün yakaladım beni izlediğini anladım zira kapı önünde gölge gitmedi tam ben çıkarken kısa vakitde uzaklaştı. İşte bundan sonra doğanın bütün enerjisi bedenimdeydi ve beni kimse tutamazdı. Şükran ablayı daha çok zorlamaya karar verdim ona daha yakın duruyordum Ve çaktırmadan bedenine küçük dokunuşlar ile ilişki ediyordum.
Çok geçmeden ondan da karşılık gelince tamam dedim. Bir vakit bu tür devam etti. Mayıs ayı ortalarına doğru havalarında çok ısınmasıyla beraber Şükran abla ile birgün denize gitmeye karar verdik. Denize girmeden güneş kremi ile evvelce şahsıme vakityim dedim sonra o varken niye şahsım şahsıme vakitcem şükran abla sürsün dedim, dememe kalmadı evvelce ben sonra sen sür dedi tamam dedim. Sıra bana geldi ben sürmeye başladım kremi sırtına Ve bacaklarının arka tarafına. Kibar kibar huylandırarak sürüyorum ki diğer vakit bir daha istesin diye. Kalçalarına çıkarken heyecanlandım Ve benim ki sertleşti. Hadi denize deyince giremedim Yok sen gir abla dedim hadi hadi gel diye ısrar edince kalktım Ve oda ne benim ki hiç normal değil utandım. Şükran abla da fark etti acele koş suya dedi gülerek. Ben derhal suya girdim oda geldi yanıma niye öyle oldu diye sordu, hep bu tür oluyorsa diğer vakit sakin yerlere gidelim dedi. Bende sana krem sürünce oldu dedim. Daha evvelce bir bayana dokunmadın hiç dedi. Koca adamsın dedi. Bende salağa yatarak çok bi deneyimim Yok dedim.
Ablalık yapan öğreten gösteren Yok dedim. Oda gülerek iyiymiş ablan mı öğretecek dedi bende ablam Yok dedim. Zaten ablam olsa da ondan istenmez dedim. Başka birisi yani dedim. birde diğer biri ablalık yapacak, öğretecek o nasıl oluyor dedi. Bende param olsa gidecem parayla var ama çok param Yok dedim yani birisiyle tanışırsam ama olur dedim ve muhabbet burada başladı. Merak etme bir kaç kere daha vakitrsen alışırsın dedi. Bende dedimki “yok bundan sonra abla bende ne anladım aniden” dedim. Ne anladın dedi. ” merak etme ben sana öğretecem dedin sandım, bir acayip oldum aniden” dedim. Yavaş ol yavrum akıllı ol dedi donuk bir ifade ile. Bende özür dilerim abla yalnızca öyle anladım, öyle olsun istemiyorum dedim. Tabi canım sıkıldı biraz derhal toparlayarak ona beni izlediği anları hatırlatayım diyerek husus açtım. Dedim ki abla duşun kapısı açık onu yaptıralım dedim. Kendimi rahat hissetmiyorum dedim acayip oluyorum dedim. Neden dedi. Bende abla sanki biri görecek gibi oluyorum dedim. Dursun henüz bir sakıncası Yok dedi ne olacak dedi bak denize giriyorsun rahatsın dedi banyo kapısı kapalı ne olacak sanki dedi. Anladım ki durumdan memnun. Bende hususyu iyice ilerlettim. Abla geride bıraktığımız sen duşa girmişsin bilmiyordum kapıyı açtım Ve açmamla kapatmam bir oldu su sesini duyunca anladım senin duşta bulunduğunu ama seni görmedim yani kapıyı o kadar açmadım dedim. Hadi ya kilitlememişmiyim diyerek şaşırdı. Birazda utandı galiba  doğru söyle dedi. Vallaha abla dedim.
Hem sen kapı açılınca duymadın mı dedim. Yok hayır dedi. Zaten bu tür birşey olmamıştı benim o anlık uydurmamdı yalnızca. Delikten bakmadın sonra değil mi diyerek sordu. . Birden nedense delikten baktım bir anlık dedim istemeyerek dedim ama. Şaşırdı Ve bak sen şuna kimlere güvenipte evimizi açmışız dedi. Yok yok abla şaka şaka dedim. Ama dur sen bir ara bakayım dedim gülerek. Akıllı ol dedi. Sonra biraz su şakası yaparak çıktık denizden. Duşu Evde alırız gidince diyerek çıktık gittik eve. Önce sen duş al dedi. bende girdim duşa Ve başladım çamaşırları kurcalamaya Ve masturbasyona. Derken aniden kapı açıldı Ve yakalandım Şükran ablaya. Ne bu hal len dedi güldü benim külodum la ne yapıyorsun dedi şuna bak dedi. Tabi ben o an rezil oldum diye düşünürken benim penis derhal söndü. Sonra şükran abla da soyundu Ve gel dedi duşa çekti beni ben tekrar ereksiyon oldum yavaş yavaş dans ederek bana dayandı Ve sonra eliyle masaj yaparak beni boşalttı. Bu arada hiç beklemediğim birşey olmuştu inanamıyordum olanlara. Sanki rüya gibiydi. Duştan çıktık Ve sonra da bir vakit sessiz kaldık.
Ben çıktım duştan rahatlamıştım tabi Ve o an pişman oldum bundan sonra ne olacak diye. Ama çok geçmedi aynı gün gece Şükran abla beni delirtmeye çalışıyordu etek altı frikikler veriyordu. Yavaş yavaş tahrik olmaya başladım ona ayak uydurarak seksi sohbete girdim. Onu defalarca röntgenlediğimi, onun iç çamaşırlarını yaladığımı, spora gittiği vakitlerda tayt ın içersinde nasıl durduğunu, kalçalarının arasından fırlayan tangasını düşleyerek çektiğim otuzbiri hepsini anlattım. Ben anlattıkça oda tahrik oluyordu şunlar hoşuna gidiyordu onun. Birden bire atıldı üzerime ve deliler gibi sevişmeye başladık. Beni sırt üstü yatırdı Ve ağzımın üstüne amını dayadı. Yala demeye başladı. Tangasını kıyıya doğru sıyırdım Ve başladım dil atmaya yalamaya kuduruyordu daha sert şekilde ağzıma zorluyordu. Amı çok ıslandı bundan sonra yeter dedim beğeni suyunla boğulacam dedim bu sefer o başladı sakso ya çok güzel yalıyordu bu işte çok iyiydi. Ben çok geçmeden boşaldım dayanamadım. Ama ara vermedik sevişmeye bir vakit devam ettikten sonra sikmek amacıyla yatırdım. Ben bakireyim dedi inanamadım olamaz dedim. Yemin etti. Nasıl olur dedim. Evet senelerce hep bakire kaldım ama sen beni tekrarde sikeceksin dedi ve döndü domaldı arkadan yapacaksın dedi. Benim amacıyla fark eden hiçbirşey yoktu her türlü sikecektim hem de arkası daha dar bulunduğu amacıyla işime de gelmişti. Tükürüğümle ısladım Ve yavaş yavaş amacıylae girmeye başladım. Hiç sikilmemiş göt gibi zorlanmadı ama basit da girmedi. Belli daha evvelce de arkadan sikilmişti. git gel git gel derken çok pozisyona giremeden boşaldım. Hayatımın en güzel günüydü patronumun ablasının götünü sikiyordum beğeniim kat kat artmıştı bu tür bir mutluluk, beğeni yoktu. Bugünlük bitti ertesi günde küçük sevişmemiz oldu. Sürekli amını yalatıyordu bu onun çok hoşuna gidiyordu. Bakire olmasından çok emin değildim ama gelişen vakitte anladım ki aslında bakire bir kızmış. Çünkü götten girdiğimde kendisi sıksık klitorisi ile oynuyordu ama katiyen amacıylae parmak sokmuyordu. Sevişmelerimiz bir vakit sonra oyunlara Ve fantezi lere koordinatunu bıraktı. Balkonda, mutfakta, sandalye de, asansörde, denizde, araba da, bağırtarak Ve hem de çığlık attırarak dahi sikiyordum.
Bir gün ondan beden çorabı giymesini istedim yaptı Ve çorabın üstünde özel bölgeler açık vaziyette siktim. Ne istersem ve o ne isterse sıksık isteklerimize yanıt verirdik. Bir gün bundan fahişe gibi giyinmesini ve benim ondan evvelce gittiğim bir otele taksi ile gelerek paralı orospu gibi odama gelmesini ve orada sikmeyi istediğimi söyledim. Tamam olur dedi ve bir kaç gün sonra kent merkezinde 5 senedızlı bir otele gittim ve bunun gelmesini bekledim. 2 saat sonra Şükran abla geldi ama birde ne göreyim. Benim Şükran ablam siktiğim kadın gitmiş bamdiğer biri gelmişti karşıma. Makyaj en abartılısından çok yakışır bir şekilde yapılmış belli ki kuaför eli değmiş. Kırmızı renk kısacık bir elbise ve kara topuklu ayakkabı ortamında de kara renk jartiyerli çorap vardı. Saçlar dalga dalga saçılmış saç rengi sarı olmuştu. Karşımda adeta bir eskort vardı. Kapıda bir vakit şaşkınlıkla baktıktan sonra içeri geçtik ve ona mutlu bulunduğumu onu çok mutlu edeceğimi söyledim. Bu arada gelene kadar sokakta yediği lafları Ve taksicinin tacizini de anlattı. Benim çok hoşuma gitmişti. Siktiğim kadını herkes arzuluyordu. Otelde sabaha kadar bağıra bağıra sikiştik deliler gibi beğeni alıyorduk. Balkonda dahi kimseye aldırış etmeden beceriyordum onu. Sonuçta hiç tanımadığımız insanlarla dolu bir kentdi. Ertesi gün otelden çıkarken saçlar dağınık durumda çıkarken çalışanların onun gece ne duruma yaklaştığını anlamışlardı Ve bana başarımdan ötürü göz işareti atıyorlardı. Çok geçmeden restaurant açılışı geldi çattı patron da geldi bizim kaçamaklar bitti. Bir kere kardeşinin de onun dikizlediğini anlatmıştı çamaşırlarını kurcaladığını söylemişti. Belki oda sikti yada ablasının onu baştan çıkarmasıyla yapabilirdi. Ama ben bundan sonra uzak duruyordum işimi yapıyordum. Ta ki 1 sene sonra yani bu gece ye kadar. Bu gece onun evindeyim tekrar ve patron yarın sabah kent dışına çıkıyor 1 ay yok. Belki önden de alırım bundan sonra bilmiyorum ama olursa onları da sizlerle paylaşmayı ihmal etmeyeceğim. Herkesin gönlüne göre olur umarım. Cesaretinizi katiyen yitirmeyin dobra olun o vakit herşey daha basit Ve güzel oluyor inanın buna.