Ben Nurcan telefonda seni boşlatmamı istermisin ,Numaramı Tıkla Ara
0035 351 57 32

Otelda arkadaşımın kız kardeşini fena siktim porno hikayaleri oku

Çıktık yola her şey yolunda gidiyordu. Otel vardık ve herkes çok beğenmişti oteli. Sadece abisinin eşi Ceren İzmir’den gelecekti. Oda bir saat sonra otelde olurdu. Bizimkiler odaya geçti ve bavullarını düzmeye başladılar ve ben Ceren’i almak için hava alanına gittim. Ceren İzmir kızıydı ve dekolteli giyinirdi. Uçak inmiş Ceren’i bekliyordum ki, Ceren olayı iyice abartmış ve Süper bir mini etek ve Üstünde askılı bir Bluz, aslında tatile geliyor, böyle giyinmesi normal ama eşimin ailesi biraz tutucu olduğundan bakalım nasıl geçecek dedim içinden. Neyse Ceren ile öpüştük arabaya bindik. Ceren bu güzellik böyle dedim. Ay ben hep güzelim de, sen fark etmedin bugüne kadar her halde dedi. Sanırım benim hatam kusura bakma dedim, bakmayı bilmezsen böyle olur tabi. İkimizde manalı laflar attık bir birimize. Neyse dedi, güzel bir tatil geçireceğiz dedi. Bakalım, kaynanan var, baldız var,çocuk var ne kadar eğleneceksin ki, sen dur bana takıl dedi.
Otel vardık ve odasını gösterdim. Kapıdan ayrılacakken gel hadi, ben giyineyim çıkarız, beni bekle dedi. Bavulunu açtı elbisesini aldı ve banyoya gitti. Birden üstünde sadece iç çamaşırı ile çıktı ve bizimkiler denizde mi? dedi. Ama ben cevap vereceğime ona bakıyordum, o harika fiziğe. Oda durdu ve kendisine baktı. Ooo enişte bey takıldınız dedi. Pardon dedim. Yok denizde değiller oteli geziyorlar dedim. Tamam dedi ve giyindi çıktık odadan. Aklım Ceren’in fiziğinde kalmıştı. Neyse o gün öyle geçti. Denize falan girmedik. Hanım annesine anne çocuk sizin oda da yatsın biz gezeceğiz dedi. Ben eşimle bara gittim. Tabi Ceren ve abisi de geldi. İçtik falan eğlendik. Sonra eşim hadi gidelim dedi. Biz odaya çıktık ve eşimle güzel dakikalar geçirdik. Sonra eşim uykuya daldı ve benim uykum yoktu. Odadan çıkıp sahil de biraz gezmek istedim. Gezerken baktım Ceren kumsal da oturuyor. Bira elinde. Ne yapıyorsun tek başına burada dedim. Oo enişte bey, yatak muhabbeti kısa sürmüş dedi. Bizim ki uyudu dedim. Sen neden buradasın dedi. Ne yapacağım oda da tek başına dedi. Sende haklısın dedim ama gel gidelim hadi dedim. Çıktık odasına gittik ve tam kapıya geldiğimizde birden dengesini kaybetti. Çok içmişti. Bunu aldım yatağına kadar yardım ettim. Sonra hadi dinlen dediğimde, dur sen burada iken bir duş alayım, sonra dengemi kaybederim yanımda ola dedi.
Tamam dedim ve oda da beklemeye başladım. Sonra havlu ile çıktı karşıma ve ben çıkayım artık dediğimde birden havluyu çıkardı ve çırıl çıplak karşımda, eşin seni tam memnun edemedi bugün, gel bana dedi. Olmaz Ceren falan gibi laflar ettim. Bugün beni süzerken olmaz demiyordun. Bana yaklaştı ve beni soymaya başladı. Göğüsleri çok dikti ve amıda tabi ki de kılsız. Elimi amına atınca zaten duştan da çıkmış yanıyordu. Başladık sevişmeye ve sikişmeye. Gece 3 posta attım ve artık ikimizde pert olmuştuk. Ama  beni sekse doyurmuştu. Kocam çok şanslı dedim. O mal ne anlar, baksana karısını tatile yalnız gönderiyor. Onunla böyle saatlerce yapamıyoruz. Genleri aynı, bak karında tek sefer, abisi de aynı dedi. Sana tatil güzel geçecek demiştim. Herkes yattıktan sonra her gece buradasın dedi. Tama dedim ve odadan ayrıldım. Sabah ilk işim eczaneye gidip dikleştirici almak oldu. Hem eşimi, hem de Ceren’i doyurmak kolay olmayacaktı.aldatma