Ben Nurcan telefonda seni boşlatmamı istermisin ,Numaramı Tıkla Ara
0035 351 57 32

Kız Kardeşimi Dayanamayıp Siktim

Merhaba sevgili hikaye okuyucuları. Size kötü ama harika bir başımdan geçen olayı anlatmak isterim. Felaket derece de alkollüyken eve geldiğimde sadece kız kardeşimin olduğunu fark ettim. Kız kardeşim üveydi. Babamın ikinci evliliğinden gelen kızdı. Çok seksi, diri vücutlu, süper kalçalı ve iri göğüslü birisidir. Birazda orospu olduğunu biliyordum.

Her neyse mevzuya dönelim. Tanıtma faslı bitti. Alkollü eve geldiğimde o daracık amının üzerine kısa mini şort giymiş ve tangası belli oluyordu. Alkolün etkisi ile yarrağım zaten otomatikmen dikilmişti. Üstüne ipli askılı bir blüz giymişti. İri göğüsleri de ortadaydı. Ve südyen giymemişti. Biraz sohbet ettikten sonra yukarıya yatak odasına doğru çıktım. Kendisinin de odası üst kattaydı.

Ben biraz rahatlamak için duşa girmiştim. Kendisini hayal edip 31 çekiyordum. Bir anda karşıma çıktı. Onun beni izlediğini ve orgazm olduğunu fark ettim. Hemen çıktım duştan ve yanına gittim. Utangaç tavırıyla kendi odasına doğru geçti ardından bende girdim. Tuhaf bir durumdu fakat hemen dudaklarına yapıştım. Bir yandan da iri göğüslerini avuçluyordum. Çok zevk alıyorduk ikimizde.

Uzun zamandır seni sikmek istiyordum diye kulağına fısıldadım ve bunun çok hoşuna gitti. Hemen elini sikime doğru attı ve okşamaya başladı. Bende onu fark edince hemen çıkardım ve ağzına verdim. Çok harika yalıyordu. Kendimden geçmiştim. Hemen yatağa yatırıp bende o daracık amını dillemeye başladım. Bir kaç zaman bu pozisyondan sonra hemen onu çatır çatır sikmeye başladım. Çok keyif almıştım. Sikişten sonra bir sigara yaktım ve karşısına oturdum. Çok iyi sikişiyorsun dediğimde ise sende öyle demişti. Uzun bir süredir sürekli olarak azdığımda kız kardeşimi sikiyorum..